Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 56 nehnuteľností.

Pozemky - Píla, okres Žarnovica

Cena:
5,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žarnovica
Obec: Píla
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 29323 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 349
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj pozemky v extraviláne obce Píla, okres Žarnovica, s celkovou plochou 29 323 m2 (5,- €/ m2), 12 604 m2 (2,- €/ m2) a 32 177 m2 (1,50 €/ m2), evidované na mape určeného operátu prevažne ako trvalý trávny porast. Mierne svahovité pozemky s kamenistou prístupovou cestou, udržiavané pravidelným kosením, sú vhodné pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s možnosťou pripojenia na elektriku priamo na pozemkoch. Tiché prostredie a celodenne slnečné pozemky patriace k pohoriu Vtáčnik ponúkajú vhodné podmienky pre rekreačné a športové aktivity, hlavne turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, jazdu na koňoch a pod. V ich bezprostrednej blízkosti sa nachádza jazdecký areál sv. Františka - Horné Hámre. Výhodou je aj jednoduchá dostupnosť na rýchlostnú cestu R1, cca 16 min.

Cena 5,- €, 2,- € a 1,50 € za m2. Možnosť predaja aj v celku – cena DOHODOU. K dispozícii sú okamžite, nie sú na nich evidované žiadne ťarchy.

Súčasťou ponuky je bezplatné hypotekárne poradenstvo, zabezpečenie služieb katastrálneho servisu, znaleckých posudkov, poistenia nehnuteľnosti, protokolárneho odovzdania nehnuteľnosti.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 047 978 alebo na e-maile: mbreal.mbreal-ZVNC-gmail.com. ID ponuky: 349.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Miloš Krátky
Telefón:0948 047 978
E-mail:miloskratky-ZVNC-mbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.