Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 74 nehnuteľností.

Rekreačný pozemok, Richňavské jazerá, okres Banská Štiavnica, 665 m2

Cena:
55 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Štiavnica
Obec: Štiavnické Bane
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 665 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 367
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj mierne svahovitý pozemok v blízkosti Richňavských jazier, v katastrálnom území obce Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica, s celkovou plochou 665 m2, druh pozemku trvalý trávny porast. Prístupová cesta k nemu je asfaltová z hornej strany a spevnená zo spodnej strany, v zimnom období udržiavaná obcou. Momentálne je pokrytý náletovým porastom. Pozemok je podľa územnoplánovacej informácie obce vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, priamo na ňom je už zrealizovaná elektrická prípojka. K dispozícii je architektonická štúdia novostavby rekreačnej chaty, schválená Krajským pamiatkovým úradom Banská Bystrica.

Obľúbená rekreačná a turistická lokalita v Štiavnických vrchoch a celodenne slnečný pozemok s výhľadom na jazero, vytvárajú najlepšie podmienky pre oddych, rekreačné a športové aktivity v letnom i zimnom období.

Cena: 55 000 €. Pozemok nie je zaťažený žiadnymi ťarchami a je k dispozícii okamžite.

Súčasťou ponuky je bezplatné hypotekárne poradenstvo, zabezpečenie služieb katastrálneho servisu, znaleckých posudkov, poistenia nehnuteľnosti, protokolárneho odovzdania nehnuteľnosti.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 047 978 alebo na e-maile: mbreal.mbreal-ZVNC-gmail.com. ID ponuky: 367.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Miloš Krátky
Telefón:0948 047 978
E-mail:miloskratky-ZVNC-mbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.