Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 85 nehnuteľností.

Rodinný dom, Zvolenská Slatina, pozemok 863 m2

Cena:
125 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Zvolen
Obec: Zvolen
Ulica: Zvolenská Slatina
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 210 m2
Plocha pozemku: 863 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 388
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Zvolenská Slatina, na slnečnom, rovinatom pozemku s celkovou plochou 863 m2 (18 x 48 m) . Pozostáva z dvoch samostatných stavieb s možnosťou vnútorného prepojenia. Predná časť, postavená v r. 1971, je zložená zo 4 obytných miestností, kuchyne, chodby, verandy, kúpeľne s WC, schodiska a povalového priestoru. Je v pôvodnom stave, v roku 2004 bola na nej položená strešná krytina Bramac a neskôr zrealizovaná výmena okien na prízemí za plastové. Druhú časť, postavenú v r. 1950, tvoria dve priestranné miestnosti, uzatvorený, presklený gánok a kúpeľňa. V zadnej časti dvora dopĺňa domy staršia hospodárska časť a záhrada. Nehnuteľnosti sú postavené zo škvárových kvádrov, pálenej tehly a kameňa. Kúrenie je ústredné na plynový kotol, voda z verejného vodovodu, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Na pozemku je k dispozícii aj kopaná studňa. K ponúkanej nehnuteľnosti nie je vydaný energetický certifikát.

Výhody: Úžitková plocha nehnuteľností (približne 210 m2) a pôvodný stav vytvárajú priestor pre rôzne zmeny a úpravy ich dispozičného riešenia a využitia.
Poloha v centrálnej časti obce umožňuje rýchly prístup k jej kompletnej občianskej vybavenosti. Výhodou je aj blízkosť a jednoduchá dostupnosť do okresného mesta Zvolen (len 10 km, 12 min. autom).

Cena nehnuteľnosti: 125 000 € s možnosťou DOHODY. K dispozícii je ihneď, nie je zaťažená žiadnymi ťarchami.

Súčasťou ponuky je bezplatné hypotekárne poradenstvo, zabezpečenie služieb katastrálneho servisu, znaleckých posudkov, poistenia nehnuteľnosti, protokolárneho odovzdania vrátane prepisu energií.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 047 978 alebo na e-maile: mbreal.mbreal-ZVNC-gmail.com. ID ponuky: 388.

MB REAL, Námestie Matice slovenskej č. 404/9, 965 01 Žiar nad Hronom

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Miloš Krátky
Telefón:0948 047 978
E-mail:miloskratky-ZVNC-mbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.