Kontakt

Vyhľadávanie

V ponuke je 79 nehnuteľností.

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Lutila, okr. Žiar nad Hronom, pozemok 1 173 m2

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Žiar nad Hronom
Obec: Lutila
Ulica: Neuvedená
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 305 m2
Plocha pozemku: 1173 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 399
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj trojpodlažný rodinný dom v obci Lutila, na slnečnom, rovinatom a z časti mierne svahovitom pozemku s celkovou plochou 1 173 m2, v tichej lokalite v blízkosti lesa. Do užívania bol daný v roku 1987, postavený je z tehál a tvárnic, strecha je plochá, krytina z asfaltových pásov a pozinkovaného plechu, okná sú drevené zdvojené, žalúzie na nich prevažne vonkajšie. Fasáda domu má brizolitovú úpravu. Vykurovanie je riešené centrálne (plynovým kotlom aj na pevné palivo), doplnené krbom. Ohrev vody je zabezpečený aj prostredníctvom slnečných kolektorov. Objekt je z polovice podpivničený, na podzemnom podlaží (75 m2) je práčovňa, kotolňa, dielňa, 3x sklad. Prvé nadzemné podlažie (120 m2) pozostáva zo zádveria, garáže, dielne, kúpeľne s WC a z veľkej dennej časti (prepojená kuchyňa s jedálňou a obývačkou s krbom). Druhé nadzemné podlažie (110 m2) tvoria štyri izby, kúpeľňa, oddelené WC a chodba so vstavanou skriňou. Podlažia sú spojené schodiskami obloženými drevom. Obidve nadzemné podlažia sú doplnené o terasy, jedna je uzavretá s vonkajším krbom. Podlahy sú keramické, laminátové aj drevené parkety. K domu patrí aj ďalšia pristavená garáž, hospodárska budova a skleník. Priestranná záhrada je rozdelená na oddychovú a úžitkovú časť, nachádzajú sa v nej viaceré ovocné a okrasné stromy a kríky. Dom je napojený na všetky verejné siete (vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn). K ponúkanej nehnuteľnosti nie je vydaný energetický certifikát.

Cena: DOHODOU. K dispozícii podľa dohody.

Výhody: vyhľadávaná lokalita len 3 km od okresného mesta, blízkosť lesa, tenisových kurtov a ostatnej občianskej vybavenosti. Bezproblémové a rýchle napojenie na komunikáciu R2 a R1. Pôvodný, avšak ihneď obývateľný stav nehnuteľnosti, funkčnosť všetkých zariadení a nízke náklady na prevádzku dávajú možnosť novému majiteľovi upraviť si ju podľa vlastných predstáv aj počas bývania.

Súčasťou ponuky je bezplatné hypotekárne poradenstvo, zabezpečenie služieb katastrálneho servisu, znaleckých posudkov, poistenia nehnuteľnosti, protokolárneho odovzdania vrátane prepisu energií.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 047 978 alebo na e-maile: mbreal.mbreal-ZVNC-gmail.com. ID ponuky: 399.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Miloš Krátky
Telefón:0948 047 978
E-mail:miloskratky-ZVNC-mbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.